KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16795134

nr 1679 5134

Carsten Engström

(1941-2004), Sverige

Oljemålning, Signerad, clown. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 66x57 cm

Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 februari 2025
kl 19:23:35

14/2 16:18:38 1      Vinnande bud

Carsten Engström

Läs mer om Carsten Engström